Hikayemiz?

Her şeyin bir hayal olarak başladığı, daha sonra o hayalin adım adım gerçeğe dönüşmesi ile sizlerle buluşma serüvenimiz başladı. Bizler ilk günün verdiği heyecanla önümüzdeki yılların misyon ve vizyonunu kurgulamaktayız.

İnsanı yaşatki devlet yaşasın, ilkesiyle çıktığımız bu yolda, sizleri de ailemizin bir parçası olarak görüp en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlara sizlerle ulaştırma gayreti içerisindeyiz.

Desenli.com olarak 2022 yılının son çeyreğinde grup şirketimizin kurulumunu gerçekleştirip, sizlerle olacak uzun yolculuğumuzun güçlü temellerini attık, yaklaşık 15 yıllık yazılım, reklam ve e-ticaret alanlarındaki deneyimlerimizi harmanlayarak, doğru yatırımlarla 2000 m2’lik kapalı alanda Desenli.com operasyon merkezini ve genel merkezimizi kurduk Antalya / Döşemealtındaki merkezimizde kalite kontrollerini yapılıp tüm ürünlerimizi kendi depomuzda depolayıp sizlerle hızlıca ulaştırmayı hedefliyoruz. Sizlerle aynı dili konuşup, aynı hisleri paylaşıyoruz ailemizin değerli bir parçası olan siz değerli müşterilerimizin isteklerini dinliyor, sizleri mutlu etmek için çabalıyoruz.

Misyonumuz?

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak Desenli.com müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Ülkemizde her geçen gün önemini yitiren güven duygusunu yeniden inşa ederek siz değerli müşterilimize doğru ürünleri doğru görseller ile uygulamalarımız, web sitemiz ve dijital kanallar aracılığı ile buluşturmak.

Vizyonumuz?

Sektörde, Türkiye’nin sayılı e-ticaret firmaları arasına girmek, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak. Ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Çalışanlarımızın ve iş paydaşlarımızın bizimle beraber büyüyeceği gelir seviyesinin artacağı hakkaniyetli ve şeffaf bir çalışma ortamı oluşturmak.

Ürün çeşitliliğimizi arttırıp e-ticarette hızlıca elektronikten tekstile tüm ürünleri sizlere en ekonomik fiyatlara ulaştırmak

×